Panele podłogowe HDF

drzwi sosnowe Panele HDF są popularną alternatywą dla podłóg drewnianych. Ich największymi atutami w stosunku do drewnianej podłogi są: cena, dostępność, łatwość montażu oraz szeroka gama wzorów (imitacje drewna). Panele HDF ułożyć może każdy, ponieważ nie wymagają klejenia, cyklinowania ani lakierowania. Laminowane panele są odporne na uderzenia i ścieranie, dlatego potrafią wytrzymać wiele lat użytkownia.

Panele ścienne MDF

drzwi wewnetrzne Imitujące drewno panele ścienne są produkowane z płyt MDF z wysokiej jakości okleiną meblową. Stanowią one ekologinczne i estetyczne rozwiązanie w dziedzinie nowoczesnego i praktycznego aranżowania wnętrz. Są lekkie, trwałe i dostępne w wielu wzorach i kolorach. Panele MDF są łatwe w montażu, nie wymagają malowania i stanowią dodatkową izolację termiczną i akustyczną. Przeznaczone są głównie na ściany, ale równie dobrze sprawdzą się na suficie czy na skosach.Boazeria PCV

drzwi zewnetrznePanele PCV są łatwe do czyszczenia, nieścieralne oraz odporne na warunki atmosferyczne i wilgoć. Można je stosować zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz. Panele dostępne są w bogatej gamie kolorystycznej. Do paneli oferujemy Państwu listwy wykończeniowe oraz akcesoria montazowe.
W naszych punktach handlowych mogą Państwo znaleźć między innymi produkty nastepujących marek: